Posted |

A zaplecze sanitarne

Duże wydarzenia odbywające się w plenerze wymagają podjęcia zakrojonych na szeroką skalę działań. Jednym z wielu obowiązków, jakie spoczywają na barkach organizatorów, jest zapewnienie uczestnikom zaplecza sanitarnego.

dylemat

Koncerty, festyny, pikniki itp. to imprezy cieszące się w sezonie wiosenno-letnim niezwykle dużą popularnością. Dla organizatorów stanowią one jednak spore wyzwanie wynikające z konieczności zadbania o bardzo wiele aspektów. Zaplecze sanitarne jest w tym wypadku niezbędne, przy czym należy zauważyć, iż nie zawsze wchodzi w rachubę możliwość skorzystania z istniejącej już infrastruktury. W wielu miejscach, gdzie odbywają się duże imprezy plenerowe, nie istnieje opcja korzystania z przyłączeń sieci wodno-kanalizacyjnej. W takim układzie niezastąpione okazują się przenośne toalety – dostępne są one na rynku w wielu wariantach.

2

Mobilność i uniwersalność – największe zalety przenośnych toalet

Zdecydowanie największą zaletą, jaką odznaczają się przenośne toalety, jest ich mobilność predysponująca je do wszechstronnego zastosowania. Nie trzeba ich podłączać do instalacji wodno-kanalizacyjnej, w związku z czym ich montaż nie jest skomplikowany – firmy wynajmujące tego typu modele posiadają w swej ofercie również usługę montażu oraz kompleksowej obsługi polegającej m.in. na wymianie wody, dezynfekcji oraz opróżnianiu zbiorników z nieczystości itp. Przenośne toalety zdają egzamin praktycznie na każdym terenie, można zatem zaryzykować stwierdzeniem, iż cechuje je uniwersalność.